JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA 70m2 TEK KOMUNA E PARISIT.

 • 300€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Rr Skender Luarasi
qera

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA 70m2 TEK KOMUNA E PARISIT.

5 Komuna Parisit / Kristal Center, Rr Skender Luarasi
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 70 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera

Features

Description

Jepet me Qera ambient bisnesi tek zona afer lulishtes te Komua e Parisit me nje siperfaqe 70 m2 e ndarë në dy ambienteo me tualet me vend para dyqanit.
Është përdorur për studio okuliste por mund të përdoret për çdo lloj bisnesi
JEPET ME QERA PER 35.000 lek/muaj. Brenda ksaj shume është dhe taksa në burim e qeras.
Pronë eshte eskluzive vetem për agjensin Merlin imobiliare.

Per me shume informacion kliko ne linkun: http://www.merlinimobiliare.com

 • Address Rr Skender Luarasi
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare