JEPET AMBJENT BIZNESI 2+1+2 PER ZYRA NE BLLOK!

 • 1.300€
5 Blloku, Artistic Tirana in Bllok, 18, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET AMBJENT BIZNESI 2+1+2 PER ZYRA NE BLLOK!

5 Blloku, Artistic Tirana in Bllok, 18, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.300€

Details

 • Price: 1.300€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament, zyre
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692033500

Features

Description

Jepet ambjent biznesi 2+1+2 per zyra ne Bllok! Ambjenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te mire-administruar me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 150 m2. Eshte i organizuar ne 3 dhoma te bollshme, dy korridore, du tualete dhe nje ballkon. Ambjenti eshte me sistem chiller, dritaret jane me dopio xham me zeizolim,sistem kamerash,ballkoni eshte me tende. Ndodhet ne nje pozicion te favorshem dhe eshte i pershtatshem per zyra,per aktivitete te ndryshme biznesi. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500

 • Address Artistic Tirana in Bllok, 18, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate