JEPET AMBIENT ME QIRA PRANE PAZARIT TE RI

 • 700€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET AMBIENT ME QIRA PRANE PAZARIT TE RI

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355672043899

Description

​Prane “Pazarit te Ri”

Ambjenti me qira ndodhet në një pallat cilesor, në një zonë të qetë, pranë Pazarit të Ri, “Shkolles se Kuqe” si dhe vetëm 500 m nga qendra e Tiranës. Vendodhja e ambjentit ka akses shumë të lehtë me rrugën “Hoxha Tahsin” dhe rrugen “Bardhyl”. Ka pranë institucione arsimore, sociale, tregtare, kënde lojrash për fëmijë etj.Ambjenti me qira me sipërfaqe 150 m2 ndodhet në një pallati të ri, shume cilesor dhe te sigurte, ku ndodhen vetem zyra.Zyre me qira, me sipërfaqe 150 m2, kati i dyte, përbëhet nga katër ambjente për zyra, dhomë teknike, dy banja, ballkon dhe guzhinë. Eshtë i ndarë me mure gipsi të cilat mund të spostohen. Ka të instaluar sistem ngrohje-ftohje, sistem kundra zjarrit, gjenerator etj.I përshtatshëm për zyra, studio, estetike, klinikë mjekësore, etj.

Cmimi është bruto i diskutueshëm 700 Euro / Muaji

Kontakt: +355672043899
Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/zyra-ambjente…-pazarit-te-ri

 • Address Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93