JEPET AMBIENT ME QERA PER ZYRA NE VASIL SHANTO

 • 420€
, Universiteti Europian i Tiranes, Bulevardi Gjergj Fishta, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET AMBIENT ME QERA PER ZYRA NE VASIL SHANTO

, Universiteti Europian i Tiranes, Bulevardi Gjergj Fishta, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 420€

Details

 • Price: 420€
 • Size: 66 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet super ambient me qera per shfrytezim per zyra prane Univeristetit Europian te Tiranes.
Ambienti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati ekzistues bosh i organizuar nga 2 ballkone dhe 3 dhoma te shtruara me parket dhe nje tualet.
Ambienti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme pasi pozicioni gjeografik eshte teper i favorshem.
Per nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme ju lutem kontaktoni ne nr: 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…-vasil-shanto/

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate