JEPET AMBIENT ME QERA 140M2 TE PAZARI RI 750 EURO

 • 750€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, The New Bazaar, Rruga Shenasi Dishnica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, The New Bazaar, Rruga Shenasi Dishnica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 750€

Details

 • Price: 750€
 • Size: 140 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0676722221pazari

Description

JEPET AMBIENT ME QERA
~140M2
~KATI 1 I NJE GODINE
~E PERSHTATSHME PER ZYRA DHE AKTIVITETE TE NDRYSHME
~KA FUNKSIONUAR SI CALL CENTER
~TE PAZARI I RI,SHESHI AVNI RUSTEMI
~CMIMI 750 EURO
KONTAKTONI 0676722221
J700

 • Address The New Bazaar, Rruga Shenasi Dishnica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE