JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA PËR BIZNES, NË LAGJEN “SHEQ I VOGËL” FIER.

 • 4.000€
, Sheq, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
qera

JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA PËR BIZNES, NË LAGJEN “SHEQ I VOGËL” FIER.

, Sheq, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • 4.000€

Details

 • Price: 4.000€
 • Size: 4000 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355 69 20 45 103

Description

Ambienti ndodhet në zonën “Sheq i Vogël” Fier,në katin e 2-të.

Sipërfaqa e tij është 4000m².

Organizohet në 1 ambient të madh me kufizime dhe ndarje kollonash, 2 tualete, ka edhe sistem aspirimi.

Ambienti është i përshtatshëm për qëndër tregtare, fasoneri, si edhe kompani të tjera elitare.

Çmimi është 4000 euro/muaj, i panegociueshëm.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 20 45 103.

 • Address Sheq, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate