JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA RRUGA E KAVAJËS,TIRANË

  • 300€
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
qera
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
  • 300€

Details

  • Price: 300€
  • Size: 30 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0688000969

Description

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA RRUGA E KAVAJËS,TIRANË

 

Çmimi: 300 euro /muaj  ( neto)

Sipërfaqja: 30 m²

Vendndodhja: Pranë Qendrës Condor Center

 

Ambienti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri, i cili ndodhet në rrugë kryesore dhe është lehtësisht i aksesueshëm.

Organizimi i tij konsiston në një hapsirë boshe + 1 tualet. Ka një sipërfaqe prej 30 m2 .
Një mundësi shumë e mirë për të zhvilluar biznesin , pasi vendndodhja e tij është avantazh kryesor që krijon klientel të gjerë për biznese , si: farmaci, butik, parukeri, , shërbim dentar , zyrë etj

 

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!
+355 68 800 0969

  • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta