JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA RRUGA E KAVAJËS,TIRANË

 • 380€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 380€

Details

 • Price: 380€
 • Size: 45 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0632048884

Description

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA RRUGA E KAVAJËS,TIRANË

 

Çmimi: 380 euro /muaj ( neto)
Sipërfaqja: 45m²
Vendndodhja: Pranë Poliklinikes nr 9

 

Ambienti ndodhet në katin përdhe në rrugë kryesore dhe është lehtësisht i aksesueshëm.
Organizimi i tij konsiston në  dy hapsira boshe + 1 tualet. Ka një sipërfaqe prej 45 m2 .
Një mundësi shumë e mirë për të zhvilluar biznesin , pasi vendndodhja e tij është avantazh kryesor që krijon klientel të gjerë për biznese , si: farmaci, butik, parukeri, , shërbim dentar , zyrë etj

 

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontakto !

0692048884

 • Address Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta