JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA PRANË OSHEE, VLORË.

  • 200€
,

Details

  • Price: 200€
  • Type: ambjent biznesi, Apartament
  • Status: qera

Description

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA PRANË OSHEE, VLORË.
Prona ka një sipërfaqe prej 58 m2 dhe organizohet në: 1 ambient dhe 1 tualet.
Ambienti është i përshtatshëm për një shumëllojshmëri aktivitetesh.
Çmimi—>200 Euro/muaj.
Për më shumë informacione ose vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661.

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare