JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA NË RRUGËN “TRANSBALLKANIKE” , VLORË.

  • 128€
,

Details

  • Price: 128€
  • Size: 42 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera

Description

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA NË RRUGËN “TRANSBALLKANIKE” , VLORË.

Prona ka një sipërfaqe prej 42 m2 dhe organizohet në: 1 ambient dhe 1 tualet.

Ambienti është i përshtatshëm për një shumëllojshmëri aktivitetesh.

Çmimi—>15 000 Leke/muaj.

Për më shumë informacione ose vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661.

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare