JEPET AMBIENT BIZNESI ME QERA NE AUTOSTRADEN TR-DR 1200 M2 1600€

 • 1.600€
11 Autostrada Tr.-Dr., Autostrada "Tiranë - Durrës", Zona indistruale Marikaj, Marikaj, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
qera

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QERA NE AUTOSTRADEN TR-DR 1200 M2 1600€

11 Autostrada Tr.-Dr., Autostrada "Tiranë - Durrës", Zona indistruale Marikaj, Marikaj, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
 • 1.600€

Details

 • Price: 1.600€
 • Size: 1200 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET AMBIENT ME QERA
~ 700 M2 HAPSIRE E BRENDSHME
~ 500 M2 HAPSIRE JASHT PER PARKIM
~ PERDORET PER SERVIS DHE VEPRIMTARI TE TJERA BIZNESI
~ KA AMBIENT QE PERDORET PER KATER URA PLUS DHE VEN PER FURRE PER LYETJE MAKINE
~ KATI I PARE I NJE VILE 3 KATESHE
~ PERBALL CITY PARK
~ CMIMI 1600 €
KONTAKTONI 0676722221
E100

 • Address Autostrada "Tiranë - Durrës", Zona indistruale Marikaj, Marikaj, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Autostrada Tr.-Dr.

Contact Information

View Listings
VEROHOMEREALESTATE
 • VEROHOMEREALESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VEROHOMEREALESTATE
 • VEROHOMEREALESTATE