JEPET AMBIENT BIZNESI ME QERA 60M2 TE RRUGA ALI SHEFQETI 800 EURO

 • 800€
, Rruga Ali Shefqeti, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
qera
, Rruga Ali Shefqeti, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 60 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QERA
~60M2
~KATI 0
~RRUGE KRYESORE
~AKTUALISHT FUNKSIONON SI PICERI DHE KREPERI
~E KOMPLETUAR
~E PERSHTATSHME PER CDO LLOJ AKTIVITETI
~RRUGA ALI SHEFQETI
~CMIMI 800 EURO
KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Rruga Ali Shefqeti, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE