JEPET AMBIENT 260 M2 ME QERA NE AUTOSTRADEN TR-DR 500€

 • 500€
11 Autostrada Tr.-Dr., Autostrada "Tiranë - Durrës", Zona indistruale Marikaj, Marikaj, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
qera

JEPET AMBIENT 260 M2 ME QERA NE AUTOSTRADEN TR-DR 500€

11 Autostrada Tr.-Dr., Autostrada "Tiranë - Durrës", Zona indistruale Marikaj, Marikaj, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 260 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET AMBIENT ME QERA
~ 260 M2
~ NE AUTOSTRADEN TR-DR
~ KATI I TRETE I NJE NDERTESE
~ PERBALL CITY PARK
~ ME HYRJE NGA AUTOSTRADA
~ I SISTEMUAR ME FASADE TE MADHE
~ E SAPO SHTRUAR ME PARKET
~ NJE TUALET
~ MUND TE PERDORET PER ZYRA DHE BIZNESE TE TJERA
~ CMIMI 500€
KONTAKTONI 0676722221
E100

 • Address Autostrada "Tiranë - Durrës", Zona indistruale Marikaj, Marikaj, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Autostrada Tr.-Dr.

Contact Information

View Listings
VEROHOMEREALESTATE
 • VEROHOMEREALESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VEROHOMEREALESTATE
 • VEROHOMEREALESTATE