Jeper me qira super apartament 2+1+2+ garazh,pranë ambasadës amerikane në pallat të ri.

  • 950€
,

Details

  • Price: 950€
  • Size: 109 m²
  • Rooms: 3
  • Type: Apartament
  • Status: qera
  • Mob / Tel: +355697032244

Description

Jeper me qira super apartament 2+1+2+ garazh,pranë ambasadës amerikane në pallat të ri.

Apartamenti është i sapo investuar në detaje,cdo gjë e re dhe është hera parë që jepet me qira.

Çmimi: 950 euro

Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni
☎️ 069 70 322 44

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta