JepeN me qira ZYRA NE BLLOK Billion409

 • 850€
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JepeN me qira ZYRA NE BLLOK Billion409

5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 850€

Details

 • Price: 850€
 • Size: 60 m²
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qira ambjenti komercial ne zonen e Ish Bllokut. Ambjenti ndodhet ne nje pozicion stretegjik. Mund te perdoret per klinika, zyra , ambjente te ndryshme biznesi. Eshte i organizuar ne dy dhoma edhe nje tualet. Ndodhet ne katin e dyte dhe ka nje siperfaqe prej 60 m2. Per me shume informacion ose vizite ne prone kontaktoni! 0692033500

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate