JEPEN ME QERA LAVAZH BASHK ME SERVIS, BAR-RESTORANT NE VORE.

  • 1.400€
11 Vore, Vore

Details

  • Price: 1.400€
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 00355 684044520

Features

Description

JEPEN ME QERA LAVAZH BASHK ME SERVIS, BAR-RESTORANT NE VORE.

Jepet me qera ne Vore ngjitur me rrugen dytesore dhe autostraden, Ambjent Biznesi per Lavazh- Servis me nje siperfaqe 100 m2 dhe lartesi 7,5 metra. Lavazhi ka te gjithe aksesoret e nevojshem, gati per pune….
Ambjenti ka gjithashtu edhe nje Bare – Restorant me nje siperfaqe 130 m2. Ambjenti eshte dubleks me banak dhe pjesa e guzhines me vete. Jasht ne sherbim te biznesit ka nje siperfaqe parkimi 300 m2.
I GJITHE AMBJENTI JEPET ME QERA PER 1.400 EURO/MUAJ.

Kodi D-100

Per me shum informacion klikoni ne linkun:https://www.merlinimobiliare.com

 

  • Address Vore
  • City Tirane
  • Area 11 Vore

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
  • Merlin Imobiliare