Jepen me qera Kati i dyte dhe i trete, Vila Zogut Durres

 • 250€
Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Jepen me qera Kati i dyte dhe i trete, Vila Zogut Durres

Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 250€

Details

 • Property ID: 37070
 • Price: 250€
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: shtepi
 • Property Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Jepen me qera Kati i dyte dhe i trete, Vila Zogut Durres
Kati i dyte dhe i trete nje Vile
 Pa mobiluar
 Struktura 2+1 Me ballkon
Cmimi: 30 000 Leke
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
 • Address Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona