JEPEN ME QERA DY AMBJENTE BIZNESI 300 M2 DHE 600M2 NE KATIN -1 TEK RR. ELBASANIT

 • 1.950€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga Elbasanit
qera
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga Elbasanit
 • 1.950€

Details

 • Price: 1.950€
 • Size: 300 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: -1
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Jepet me qera dy ambjente tek rr. Elbasanit ne katin -1 me nje siperfaqe sejcila 300m2 dhe 600m2.
Ambjentet jepen me 6,5 euro/m2. Ato mund te perdoren per magazina farmaceutike, ushqimore e per cdo biznes etj.
Jepen per 1950Euro/muaj dhe 3.900 euro/muaj.

 • Address Rruga Elbasanit
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare