JEPEN ME QERA AMBJENTE BIZNESI PER ZYRA TE ZOGU I ZI

 • 500€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Zogu i Zi, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPEN ME QERA AMBJENTE BIZNESI PER ZYRA TE ZOGU I ZI

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Zogu i Zi, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 70 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

JEPEN ME QERA AMBJENTE BIZNESI PER ZYRA TE ZOGU I ZI

Te Zogu i Zi, jepen me qera ambjente biznesi me siperfaqe 70 m2,me 2 dhoma, 1 tualet dhe disa ambjente edhe me ballkon. Zyrat ndodhen ne katin e 2,3,4 dhe te 5 te nje pallati te ri me qellim biznesi, buze rruges kryesoreNjësia është e përshtatshme për të zhvilluar shumëllojshmëri biznesesh dhe zona në të cilën ndodhet të ofron të gjitha mundesitë dhe lehtësirat për të zhvilluar biznesin tuaj. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet.

Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

JEPEN ME QERA AMBJENTE BIZNESI PER ZYRA TE ZOGU I ZI

 • Address Zogu i Zi, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate