JEPEN MAGAZINA 400 M2 TE SPITALI AMERIKAN 3 – 1000€ DHE 700€

 • 700€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Unaza e Re, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Unaza e Re, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 400 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: magazine
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET MAGAZINE ME QERA
~ 400 M2
~ KATI I DYTE DHE TRETE
~ ME ASHENSOR MALLRASH
~ BOSH
~ OPEN
~ GODINE 3 KATESHE
~ NJE TUALET
~ 400M2
~ CMIMI 1000€ DHE 700€
KONTAKTONI 0676722221
G400

 • Address Unaza e Re, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE