JAPIM ME QIRA APARTAMENT 4+1 PER BANIM/ZYRE, NE KINOSTUDIO

 • 500€
4 Kinostudio / Porcelan, Kinostudio

Details

 • Price: 500€
 • Size: 136 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0686039100

Description

Apartamenti ndodhet në zonën e Kinostudios, rruga Aleksandër Moisiu.

• Informacion mbi pronën:

• Sipërfaqe prej 136 m²
• Pozicionohet në katin e tretë të një ndërtimi të ri, pa ashensor.
• Lokacion perfekt pasi apartamenti është i orientuar nga rruga kryesore.
• I favorshëm për banim ose biznese të tipologjive të ndryshme.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Kinostudio
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact