Japim Ambient Per Qira Te Tregu Cam

 • 600€
, Rruga e Kavajes

Details

 • Price: 600€
 • Size: 23 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Japim ambient me qira rreth 23 m2 me nje tualet.

Ambjenti ndodhet ne nje zone shume te kerkuar te Tiranes sic eshte Tregu Cam.

Lokacioni e ben shume te pershtatshem per zhvillimin e biznesit. Ambjenti eshte i investuar.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Address Rruga e Kavajes
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj