Japim Ambient Per Qira Prane Shkolles 11 Janari !!

  • 200€
, Stadiumi Dinamo

Details

  • Price: 200€
  • Size: 26 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: +355676770475

Description

Japim ambient per qira prane shkolles 11 Janari .

Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe ka nje siperfaqe prej 26.10 m2.

Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone me kontaktoni!

  • Address Stadiumi Dinamo
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
  • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
  • Merita Lleshaj