ISH EKSPOZITA ,DYQAN NE SHITJE ID: Billion569

 • 420.000€
7 Ekspozita / Gjykata, Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

ISH EKSPOZITA ,DYQAN NE SHITJE ID: Billion569

7 Ekspozita / Gjykata, Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 420.000€

Details

 • Price: 420.000€
 • Size: 53 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

ISH EKSPOZITA ,DYQAN NE SHITJE
ID: Billion569
Dyqan për shitje në ish-Ekspozitën, me një sipërfaqe prej 53m2. Dyqani eshte vendosur në katin 0 dhe eshte i përshtatshem për zhvillim te aktiviteteve të ndryshme të biznesit. Disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/1934/ish-ekspozita-dyqan-ne-shitje-billion569.html

 • Address Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Ekspozita / Gjykata

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate