Hotel ne shitje/qera

 • 1.900.000€
, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
shitje

Hotel ne shitje/qera

, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • 1.900.000€

Details

 • Price: 1.900.000€
 • Size: 1600 m²
 • Type: hotel
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

Jepet hotel në shitje/qera tek Shkëmbi i Kavajës.
Me një sipërfaqe trualli 1600m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 300m2. Hoteli është 4 katësh, ku kati i parë është bar-restorant, ndërsa 3 katet e tjera janë hotel. E përberë nga 24 dhoma dhe 25 tualete. Hoteli ndodhet vetëm 70m larg detit. Gjithashtu ka parkim dhe hapsirën e vet për cadra në plazh. Zona në të cilën ndodhet hoteli ka të gjitha facilitetet e nevojshme.
Cmimi për qera 58800 Euro/vit.
Cmimi për shitje 1900000 Euro.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

 • Address Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • City Shkembi Kavajes

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting