Hotel ne shitje

 • 3.400.000€
, Mali i Robit, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje

Hotel ne shitje

, Mali i Robit, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 3.400.000€

Details

 • Price: 3.400.000€
 • Size: 1800 m²
 • Type: hotel
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

Hotel në shitje tek Mali i Robit, Kavajë.
Hoteli posedon një sipërfaqe trualli prej 1800m2. Është i organizuar në 5 kate, ku kati i parë ka bar-restorant dhe pishinë. Ndërsa 4 katet e tjera janë hotel me 32 dhoma gjithsej. Secili kat ka 280m2 sipërfaqe. Anash hotelit ndodhen dhe 2 ndërtesa ndihmuese, dhe mbrapa tij ndodhet nje vilë. Hoteli është buzë rruge, ndodhet dhe shumë pranë detit. Hoteli është i investuar në detaje dhe në mënyrë luksoze.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Mali i Robit, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Mali Robit

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting