Details

  • Price: 850.000€
  • Size: 399 m²
  • Type: hotel
  • Status: shitje
  • Kati: 4
  • Mob / Tel: 0694022991

Description

Hotel në shitje në Sarandë.
Me sipërfaqe trualli 399m2, hoteli është i organizuar në 4 kate ku secili kat është 192m2. Kati i parë është restorant me sipërfaqe 100m2, ndërsa 3 katet e tjera janë hotel. Janë gjithsej 17 dhoma dhe 18 tualete. Hoteli ka pamje nga deti dhe ndodhet vetëm 400m larg tij. Hoteli është i investuar në detaje dhe aktualisht është në gjendje pune.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

Address

  • City Sarande

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting