Details

  • Price: 1.900.000€
  • Size: 1200 m²
  • Type: hotel
  • Status: shitje
  • Kati: 4
  • Mob / Tel: 0694022991

Description

Hotel në shitje tek Rrota e Kuqe, Durrës.
Me sipërfaqe ndërtimi 1200 m2. Hoteli është i organizuar në 4 kate ku kati i parë është bar-restorant dhe ka sipërfaqe 240m2, ndërsa 3 katet e tjera janë hotel me 18 dhoma gjithsej. Hoteli ndodhet në brezin e parë. Gjithashtu ka dhe parcelën e plazhit për 100 cadra.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

Address

  • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting