Hotel ne shitje

 • 1.000.000€
, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
shitje

Hotel ne shitje

, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • 1.000.000€

Details

 • Price: 1.000.000€
 • Size: 600 m²
 • Type: hotel
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

Hotel në shitje në Sarandë.
Me një sipërfaqe trualli 600m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 300m2. Hoteli është i organizuar në pesë kate, ku kati i parë është bar-restorant dhe vend parkimi, ndërsa katër katet e tjera janë hotel. Gjithsej janë 19 dhoma gjumi të pajisura me kundrabufe, dhe 20 tualete.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • City Sarande

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting