Hotel ne shitje

 • 750.000€
, Restorant Andi ,Spille,Kavaje, Rreth-greth, Vilë-Ballaj, Kryevidh, Bashkia Rrogozhinë, Tirana County, Central Albania, 2508, Albania
shitje

Hotel ne shitje

, Restorant Andi ,Spille,Kavaje, Rreth-greth, Vilë-Ballaj, Kryevidh, Bashkia Rrogozhinë, Tirana County, Central Albania, 2508, Albania
 • 750.000€

Details

 • Price: 750.000€
 • Size: 620 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: hotel
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

Hoteli ndodhet buzë rruge. Me sipërfaqe totale 6500 m2, ku 4000 m2 tokë është e lirë edhe për një ndërtim tjetër.
Hoteli është dy katësh ku kati parë është restorant dhe kati i dytë është hotel i cili ka 9 dhoma.
Ka dhe një kapanon me sipërfaqe 650 m2. Hoteli është i mobiluar i gjithi dhe për momentin është në gjendje pune. Gjurma e ndërtimit të hotelit është 620 m2.

 • Address Restorant Andi ,Spille,Kavaje, Rreth-greth, Vilë-Ballaj, Kryevidh, Bashkia Rrogozhinë, Tirana County, Central Albania, 2508, Albania
 • City Kavaje

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting