Hotel ne shitje

 • 3.500.000€
, Radhimë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9404, Albania
shitje

Hotel ne shitje

, Radhimë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9404, Albania
 • 3.500.000€

Details

 • Price: 3.500.000€
 • Size: 2700 m²
 • Type: hotel
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Hotel në shitje-Vlorë
Ofrojmë për shitje hotel luksoz në zonën e Radhimës, me sipërfaqe trualli 1200m2, ku sipërfaqja totale është 2700m2. Hoteli është i organizuar në 4 kate ku kati nëntokë është vendparkimi, kati i parë është bar-restorant. Gjithsej hoteli ka 24 suita të tipologjise 1+1. Hoteli ka arredim modern dhe ka cmimin në 20 hotelet më të mira në Jugun e Shqipërisë. Ka mundësi shtimi të një kati tjetër. Ka pamje nga deti.
Cmimi i shitjes 3500000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Radhimë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9404, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting