Hotel ne shitje

  • 900.000€
, Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
shitje

Hotel ne shitje

, Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
  • 900.000€

Details

  • Price: 900.000€
  • Size: 669 m²
  • Type: hotel
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692031216

Description

Hotel në shitje-Durrës
Hoteli ndodhet tek Gjiri i Lalzit. Disponon një sipërfaqe ndërtimi 669m2. Hoteli është i organizuar në 3 kate, ku kati i parë është bar-restorant dhe piceri, ndërsa katet e tjera janë gjithsej 9 dhoma dhe 9 tualete. Vendndodhja e mirë e residencës është një mundësi shumë e mirë investimi.
Cmimi i shitjes 900000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
  • City Durres

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting