Hotel ne shitje

 • 1.000.000€
, Vlorë County, Southern Albania, Albania
shitje

Hotel ne shitje

, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • 1.000.000€

Details

 • Price: 1.000.000€
 • Size: 700 m²
 • Type: hotel
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0699749855

Description

Godinë 3-katëshe në shitje në Lungomare, Vlorë.
Ofrojmë për shitje godinë 3-katëshe me sipërfaqe trualli 500m2 dhe me sipërfaqe ndërtimi 700m2. Godina shërben si hotel ku është i organizuar në 11 dhoma gjumi, 11 tualete dhe ballkon. Godina është ndërtim i vitit 2002. Disponon edhe 10 poste parkimi. Hoteli është një mundësi e mirë investimi.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting