Hotel ne shitje

  • 1.720.000€
, Vlorë County, Southern Albania, Albania
shitje

Hotel ne shitje

, Vlorë County, Southern Albania, Albania
  • 1.720.000€

Details

  • Price: 1.720.000€
  • Size: 400 m²
  • Type: hotel
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0699749855

Description

Hotel në shitje në Lungomare, Vlorë.
Hoteli është i organizuar në 2 kate ku kati i parë ka sipërfaqe 400m2, në atë kat ndodhen 12 dhoma, salla e recepsionit dhe salla e ngrënies. Në katin përdhe ndodhet bar-restoranti me sipërfaqe 37m2, ka dhe ambjent të jashtëm me sipërfaqe 55m2. Hoteli ka dhe bodrum me sipërfaqe 267m2, bodrumi ka mundesinë të kthehet në ambjent biznesi. Hoteli ka pamje nga deti dhe është totalisht i investuar.
Cmimi i shitjes 1.720.000 Euro.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Vlorë County, Southern Albania, Albania
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting