Hotel ne shitje

  • 1.800.000€
, Ibë e Poshtme, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
shitje

Hotel ne shitje

, Ibë e Poshtme, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
  • 1.800.000€

Details

  • Price: 1.800.000€
  • Size: 1250 m²
  • Type: hotel
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0697529619

Features

Description

Hotel në shitje në Ibënë e Poshtme, Tiranë.
Hoteli është i organizuar në tre kate ndërtimi dhe ka sipërfaqe 1250m2. Ka gjithsej 25 dhoma gjumi të mobiluara në mënyrë moderne dhe të investuara me detaje. Ka mundesi parkimi dhe një oborr të madh. Hoteli ka palestër, sallë lojrash.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Ibë e Poshtme, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting