Hotel ne shitje

 • 3.200.000€
, Mali i Robit, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje

Hotel ne shitje

, Mali i Robit, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 3.200.000€

Details

 • Price: 3.200.000€
 • Size: 1466 m²
 • Type: hotel
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

Hotel në shitje tek Mali i Robit, Kavajë.
Hoteli posedon një sipërfaqe trualli prej 800m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 1466m2. Është i organizuar në 4 kate ku kati i parë është bar-restorant. Ndërsa 3 katet e tjera janë hotel me 28 dhoma gjithsej. Hoteli ka parkim. Ndodhet buzë rruge dhe shumë pranë detit. Hoteli është  i investuar në detaje dhe në mënyrë luksoze.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Mali i Robit, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Mali Robit

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting