Hotel – Comercial Business Building

Rruga Asim Vokshi

Hotel – Comercial Business Building

Rruga Asim Vokshi

Details

  • Property ID: 27534
  • Property Size: 4000 m²
  • Property Type: ambjent biznesi, zyre
  • Property Status: qera
  • Mob / Tel: +355 69 20 82 222

Description

“Commercial – Business Building” – dedikuar biznesit tuaj!

Pozicionuar pranë Bulevardit të Ri, në Rr. “Asim Vokshi”, vetëm 5 minuta larg Qendrës së Tiranës dhe 20 minuta nga Aeroporti “Nënë Tereza”, godina ofron mundësi operimi për një gamë të gjerë aktivitetesh.

Ndërtesa 7-katëshe me një sipërfaqe prej 4000 m2 ofron shfrytëzimin maksimal të hapësirave falë planimetrisë së ideuar nga arkitektët më të njohur. Falë fasadës strukturale xham-solar ndërtesa ka ndriçim të mjaftueshëm natyral, termo-izolim tërësor dhe izolim akustik maksimal për një ambient të qetë. Ndërtesa është e pajisur me ashensor, sistem ngrohje/ftohje qendrore, shkallë emergjencash dhe gjithashtu sistem sinjalizimi zjarri.

Përveçse një godinë prestigjoze me standardet më të larta të inovacionit në ndërtim, ky projekt garanton zgjidhje të personalizuara të hapësirave për biznesin tuaj!
· Objekti është i pajisur me çertifikatë pronësie
· Çmimi shumë konkurues

Për t’u njohur më nga afër me projektin, vizitoni objektin dhe do të surprizoheni nga cilësia superiore dhe estetika mbresëlënëse që mban emrin “USLUGA”.

Per me shume informacion rreth kesaj prone dhe pronave te ngjashme na kontaktoni
lina@usluga.al
+355 692080242

  • Address Rruga Asim Vokshi
  • City Tirane
  • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Compare listings

Compare
Usluga Group
  • Usluga Group