Grasoniere në shitje, Don Bosko

 • 49.800€
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 49.800€

Details

 • Price: 49.800€
 • Size: 39 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355694033900

Description

Shitet garsoniere tek Rruga ‘’Lord Bajron’’ në Don Bosko, Tiranë. Zona në të cilën ndodhet po merr një zhvillim të vrullshëm vitet e fundit. Vendndodhja e mirë e apartamentit e bën atë një mundësi të mirë investimi. Godina ka punime shumë cilësore me standarde bashkëkohore.
Garsonierja ka siperfaqe bruto 39.82 m2, siperfaqe neto 33.82 m2 dhe siperfaqe te perbashket 6 m2. Apartamenti është i organizuar në 1 dhomë, tualet dhe ballkon. Ka hapësirë dhe planimetri të rregullt. Cmimi 1250 euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting