Godine me qera

  • 4.000€
, Sheshi i Flamurit, Vlorë, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
qera

Godine me qera

, Sheshi i Flamurit, Vlorë, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • 4.000€

Details

  • Price: 4.000€
  • Size: 350 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0697022706

Description

Sic quhet dhe ndryshe Kulla e Sahatit, me vendndodhje tek Sheshi i Flamurit, godina ka një sipërfaqe të brendshme prej 350m2 dhe 60m2 është sipërfaqja e bodrumit. Godina do të kalojë në restaurim si e gjithë zona. Zona në të cilën ndodhet godina është një mundësi shumë e mirë investimi.

  • Address Sheshi i Flamurit, Vlorë, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting