Godine 4 kateshe ne shitje

  • 880.000€
, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

Godine 4 kateshe ne shitje

, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • 880.000€

Details

  • Price: 880.000€
  • Size: 1500 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0697022706

Description

Godinë 4 katëshe në shitje në zonën e Ujit të Ftohtë, Vlorë.
Ofrojmë për shitje godinë 4 katëshe për shitje me sipërfaqe trualli 1500m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 800m2. Në pjesën e mbetur të truallit ka mundësi ndërtimi të një godine tjetër 4 katëshe. Objekti është akoma i papërfunduar. Ka punime cilësore. Godina ka pamje fantastike nga deti i Vlorës. Dhe është një zonë mjaft e mirë për investime të ndryshme.
Cmimi i shitjes 880.000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting