Gjiri Lalezit, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 77 m² tek “VALA MAR” RESIDENCES

 • 84.000€
Premium shitje
, Lalzit Bay, SH49, Katundi i Ri, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
Premium shitje

Gjiri Lalezit, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 77 m² tek “VALA MAR” RESIDENCES

, Lalzit Bay, SH49, Katundi i Ri, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
 • 84.000€

Details

 • Price: 84.000€
 • Size: 77 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355696054036

Description

Apartament 2+1 ne shitje prane Detit tek “VALA MAR” RESIDENCES

Rezidenca turistike edhe rezidenciale ndodhet ne nje zone unike vetem 150 m nga deti, ne plazhin ranor te detit Adriatik dhe eshte ideale per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim dhe ajer te paster, prane freskise se detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina.
Rezidenca ofron vila dhe apartamente ne shitje buze detit, ambiente sherbimi + facilitete, arkitekture moderne, infrastrukture te standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare, jetesese ne komunitet, etj.
Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe 69.77 m2 neto (77.38 m2 bruto) ne katin e 3 nga toka, ne brezin e peste, me pamje nga deti Adriatik me orientim jug-perendim i cili ofron 1 dhome ndenje + kuzhina, 2 dhome gjumi, 1 tualet me dritare dhe nje ballkon te bollshem.
Cmimi okazion perfshin mobilimin, sistemin ngrohje-ftohje dhe nje parkim ne perdorim.
Shitet: 84.000 Euro
Kontakt: +355 69 605 4036
Email: e.sila@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun e meposhtem: https://www.inf-93.com/prona-ne-breg…r-residences-2

 • Address Lalzit Bay, SH49, Katundi i Ri, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93