Garsoniere Per Shitje, Turquoise Marine Hamallaj

 • 100.175€
, Hamallaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2010, Albania
shitje
, Hamallaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2010, Albania
 • 100.175€

Details

 • Price: 100.175€
 • Size: 59 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0676770475

Description

Garsoniera pozicionohet ne katin e pare dhe ka siperfaqe fizike 41.3 m2, siperfaqe verande 9.5 m2 dhe siperfaqe te perbashket 7.85 m2.
Organizohet ne:

sallon ndenje
dhome gjum
tualet

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdhaja, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, me një sipërfaqe totale prej 350’000m2 (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400m2, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. Ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale.

Shërbimet: Aquapark, Pishina, Marine Port, Bar, Restorant.
Facilitete: Plazh Privat, Port Ankorimi për mjete lundruese, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive.

Per me shume informacion na kontaktoni.

 • Address Hamallaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2010, Albania
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate