Garsoniere per shitje te 21 Dhjetori

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania

Details

 • Size: 28 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696750109

Features

Description

Garsoniere per shitje te 21 Dhjetori, afer shkolles Sabaudin Gabrani, me siperfaqe 27.5 m2. Ndodhet ne katin e 1 te nje ndertimi ekzistues.
Organizimi: 1 dhome, korridor, dhe 1 tualet
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor
Mundesi shume e mire jo vetem banimi, por edhe investimi.
42.500€
0696750109

 • Address Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari