Garsoniere per shitje te 21 Dhjetori

 • 91.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Frederik Shiroka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Frederik Shiroka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 91.000€

Details

 • Price: 91.000€
 • Size: 42 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

📍Garsoniere per shitje te market Joena/21 Dhjetori, me siperfaqe bruto 43.2 m2 dhe sip neto 38.3 m2. Ndodhet ne katin e 2 me ashensor.
🏠Organizimi: Ambienti i fjetjes+ambienti i gatimit dhe tualeti
📑 Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor
💰91.000€
•Totalisht e arreduar ne menyre bashkekohore.
✨Ideale per t’u lene me qira mujore ose BnB
📞0696750109
 • Address Rruga Frederik Shiroka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari