Garsoniere ne shitje~me pamje nga deti

 • 28.500€
,
shitje

Garsoniere ne shitje~me pamje nga deti

,
 • 28.500€

Details

 • Price: 28.500€
 • Size: 37 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355693213050

Description

S-152

Garsoniere ne shitje~me pamje nga deti

Ndodhet 5 minuta larg nga Lungomare,afer Hotel Regina City.(zone e qete)

Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një ndërtese të re pa ashensor.

Ka një sipërfaqje totale prej 37 m2 dhe përfshin: 1 dhomë me kuzhine,1 tualet te madh me dritare dhe nje ballkon me pamje nga deti .Eshte e mobiluar dhe e kompletuar.

Apartamenti është i pajisur me certifikatë të rregullt pronësie.

Ofrohet dhe mundësia e blerjes së apartamentit me kredi bankare.Agjencia mund tju sygjerojë te një nga bankat partnere për përshpejtimin e procedurave dhe me % interesi më të ulët!

.

.

S-152

Studio for sale ~ with sea view

Located 5 minutes away from Lungomare, close to Regina City Hotel. (Quiet area)

The apartment is located on the 3rd floor of a new building without elevator.

It has a total surface of 37 m2 and includes: 1 room with kitchen, 1 large bathroom with window and a balcony overlooking the sea. It is furnished and completed.

The apartment is equipped with a regular certificate of ownership.

There is the possibility of buying the apartment with a bank loan. The agency can suggest you to one of the partner banks to speed up the procedures and with a lower interest rate!

Address

 • City Lungomare - Uji i Ftohte

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
EstateAll
 • EstateAll