Garsoniere ne shitje te Oxhaku ne Tirane

 • 37.400€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Xhanfize Keko, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Garsoniere ne shitje te Oxhaku ne Tirane

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Xhanfize Keko, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 37.400€

Details

 • Price: 37.400€
 • Size: 44 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Oxhaku, prane Artistit, shitet Garsoniere, me siperfaqe 44 m2. Garsonieria perfshin ambientin e fjetes+ambientin e gatimit dhe tualet. Ndodhet ne katin e 2 me ashensor dhe shitet bosh.
Me certifikate pronesie.
Disponon dhe garazh me cmim extra.

Shitet 37 400 Euro

 • Address Rruga Xhanfize Keko, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME