Garsoniere ne Shitje te Birra Tirana ne Tirane

 • 37.200€
7 Parku / Globe / Fabrika Bukes, Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Garsoniere ne Shitje te Birra Tirana ne Tirane

7 Parku / Globe / Fabrika Bukes, Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 37.200€

Details

 • Price: 37.200€
 • Size: 50 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Hamdi Pepo, perballe Birres Tirana, shitet Garsoniere, siperfaqe 49.63 m2, kati pare banim ne nje pallat te ri ne ndertim. Apartamenti organizohet nga ambjenti i gatimit, ambjent fjetje, tualeti dhe ballkoni. Orientimi Lindje.

Shitet 37 200 Euro

 • Address Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Parku / Globe / Fabrika Bukes

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME