Garsoniere ne shitje/Studio for sale

 • 43.500€
,

Details

 • Price: 43.500€
 • Size: 44 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355693213050

Description

Garsoniere ne shitje

 

-Ndodhet pas Bar Taushanit, në Lungomare.

-Kati i 4 ne nje pallat te ri me ashensor, siperfaqe e brendshme 36m2 + 8m2 siperfaqe e perbashket.

-Eshte i mire organizuar  në një dhomë ku zona e fjetjes dhe zona e ndenjes  ndahen nga një mur, 1 tualet dhe 1 ballkon me kuzhinë dhe tendë.

-Garsonierja është rikonstruktuar, është e shtruar me parket, me tavan të varur dhe eshte e mire mobiluar .

Disponon çertifikatë të rregullt pronësie.

.

.

Studio for sale

-It is located behind Bar Taushani,in Lungomare.

-4th floor in a new building with elevator,internal surface 36m2 + 8m2 common surface.

-It is well organized in a room with sleeping area and living area which are separated by a wall,1 toilet and 1 balcony with kitchen and tent.

-The studio is reconstructed,is paved with parquet,with suspended ceiling and good furnished.

-It has a  regular ownership certificate.

Address

 • City Lungomare - Uji i Ftohte

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
EstateAll
 • EstateAll