Garsoniere ne shitje Rruga e Elbasanit ne Tirane

 • 57.000€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Garsoniere ne shitje Rruga e Elbasanit ne Tirane

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 57.000€

Details

 • Price: 57.000€
 • Size: 38 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga e Elbasanit, prane shkolles se gjuheve te huaja, shitet Garsoniere, me siperfaqe 38 m2 (35 neto), me hipoteke, kati 4, pallat i ri me ashensor. Garsonieria eshte e organizuar nga 1 dhome, tualet dhe nje ballkon. Mundesi e mire per investim.

Shitet 57 000 Euro

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME