Garsoniere ne shitje

  • 1€
, Rruga Kodra e Diellit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Garsoniere ne shitje

, Rruga Kodra e Diellit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 1€

Details

  • Price: 1€
  • Size: 19 m²
  • Type: garsonier
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0682070045

Description

Garsoniere në shitje tek Rruga “Kodra e Diellit”
Ofrojmë për shitje garsoniere me sipërfaqe totale 19.29m2, ku 16.71m2 është sipërfaqja e brendshme e garsonieres dhe 2.58m2 është sipërfaqja e përbashkët. Ambjenti ndodhet në një godinë të re me ashensor. Ndodhet në një ndër zonat më të qeta dhe larg zhurmës së qytetit.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

  • Address Rruga Kodra e Diellit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting